O projektu

Bytový dům Rezidence Rozmarýn se nachází v samotném centru České Třebové na adrese Trávník 1906. V projektu je celkem 87 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. V krátké vzdálenosti od Rezidence Rozmarýn se nachází hlavní nádraží, historické centrum a supermarkety.

Našim cílem je zejména nabídnout kvalitní byty za rozumnou cenu. Rezidence Rozmarýn je charakteristická tím, že v ní najdete většinu malých bytů, kterých je na trhu nedostatek. Téměř dvě třetiny bytů mají svůj balkón a ke každému bytu náleží komora. Přízemí domu jsme obětovali k vytvoření zázemí pro byty, kočárkárnu a technické zázemí domu.

Rezidence Rozmarýn vznikne z bytového domu, který kompletně zrekonstruujeme. Budou vybudovány dva nové výtahy, veškeré společné prostory budou zrekonstruovány, včetně nových povrchů podlah a schodiště, všechny rozvody v domě budou nahrazeny novými. Z těchto důvodů lze očekávat, že majitelé bytů budou hradit nízké příspěvky do fondu oprav a ušetří na vytápění.

Rekonstrukce domu

Celý bytový dům projde rozsáhlou rekonstrukcí. Našim cílem je snížit energetickou náročnost budovy.

Budeme realizovat následující činnosti:

Vybudování nové kotelny na zemní plyn

Řada bytových domů v České Třebové je napojena na dálkové vytápění. Náklady na toto vytápění jsou rok od roku vyšší z toho důvodu, že dochází při distribuci tepla od teplárny k bytovému domu k výrazným tepelným ztrátám, které se do ceny výroby tepla úměrně započítávají. Očekáváme, že nová kotelna na zemní plyn přinese výrazné snížení nákladů na vytápění a nová technologie zabezpečí plynulý provoz vytápění.

Nová fasáda, okna i střecha

Dalším krokem ke snížení nákladů na bydlení v našem bytovém domě bude pořízení zateplené fasády, nové střechy a nových oken. Vzhledem k tomu, že bude nemovitost zateplena, okna budou vybavena izolačním trojsklem a střecha bude nová, včetně jejího zateplení, jednotlivé byty i celý bytový dům bude mít zásadně nižší spotřebu tepla, než je tomu doposud.

Vybudování nových rozvodů

V Rezidenci Rozmarýn budou veškeré nové topné rozvody a rozvody médií (elektřina, voda, odpady), čímž se ještě více sníží výdaje jednotlivých vlastníků bytů na opravy a provoz nemovitosti.

 

Souhrnné informace o projektu Rezidence Rozmarýn

V naší brožuře naleznete souhrnné informace o celém projektu Rezidence Rozmarýn v České Třebové. Podívejte se na brožuru v PDF

Co vám můžeme nabídnout?

  Dobrá adresa na Novém Náměstí v České Třebové máte vše potřebné na dosah.

  Nízkoenergetické bydlení Budova splňuje přísné energetické normy a dosahuje tak nízkých nákladů pro obyvatele

  Příznivá cena Nejen adresa a náklady na bydlení jsou zde předností. Jsme přesvědčeni, že Vás potěší i příznivé ceny za Vaše nové bydlení.

  Financování Potřebujete poradit z financováním? Nabízíme Vám možnost osobního nebo družstevního vlastnictví.

  Klientské změny Uzpůsobte si své bydlení na míru, třeba i spojením několika jednotek dohromady.

  Nový za starý Budete se stěhovat ze starého do nového? S námi najdete tu nejlepší způsob, aby pro Vás bylo stěhování radostí.

Máte dotaz?

Informace Vám rádi poskytneme, napište nám


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete společnosti IN Team, s.r.o., IČO: 24203203, byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.